קישורים אתרי דיאטה

קישורי דיאטה

[adsenseyu1]

אתרי דיאטה ותזונה מהעולם

מרכז לסרטן משרד הבריאות האמריקני – טבלת אינדקס גליקמי
אינדקס גליקמי מתייחס לרמת הסוכר בדם המתקבלת עקב אכילת 50 גרם פחמימות זמינות. גלוקוז הוא הפחמימה בעלת אפקט השחרור הגבוה ביותר, ולכן משווים את שאר המאכלים אליו, ומדרגים אותם בין 0 ל-100, בהתאם להשפעתם על רמות הסוכר בדם. מזון בעל ערך אינדקס גליקמי גבוה הוא מזון שמתפרק מהר במערכת העיכול, ותגובת הסוכר בדם היא בהתאם – הוא עולה במהירות לרמות גבוהות. מזון בעל ערך אינדקס גליקמי נמוך מתפרק לאט וגורם לשחרור איטי של הסוכר. רצוי לבחור מזונות בעלי אינדקס גליקמי נמוך, עד 55 (ואם אפשר אפילו עד 35).
CARDS
(Computer Access to Research on Dietary Supplements)
מאגר מידע בנושאי תוספי תזונה של ממשלת ארה"ב. מאגר זה מכיל מחקרים אשר מומנו ע"י משרד החקלאות האמריקני. במאגר ניתן לבצע חיפוש לפי שם התוסף, השפעות ביולוגיות, סוגי המחקרים השונים ועוד..
אתר לקידום אכילת פירות וירקות – ממשלת ארה"ב
אתר של ממשלת ארה"ב מכיל מתכונים המלצות תזונתיות לגבי פירות וירקות. באתר תמצאו מתכונים לפירות וירקות ומידע המדבר על החשיבות שבשילוב פירות וירקות בדיאטה היומית.
משרד החקלאות האמריקני – טבלאות הרכבי המזונות
טבלאות עם פרוט לגבי כמות אבות המזון, הקלוריות והוויטמינים שבמזונות שונים. הטבלאות מסודרות לפי קבוצות מזונות שונים.

מרכז הרישום הלאומי  לבקרת משקל (ארה"ב)

מרכז זה שם לעצמו כמטרה לאבחן את הסיבות להצלחה בדיאטה. במרכז (נכון ל-2012) נתונים לגביי 10,000 אנשים שהצליחו לרדת במשקל ולשמור עליו למשך זמן ארוך. המרכז פועל באמצעות אגירת נתונים שנאספים משאלונים שממלאים אותם "מצליחני הדיאטות", אבחון ואיתור הגורמים האפשריים להצלחה.
[adsenseyu5]

אתרי דיאטה מהארץ
דיאטה
מידע בנושאי דיאטה ותזונה, באתרים מאמרים בנושאי תזונה, אפשרות להרכבת תפריט דיאטה מותאם באופן אישי. מחשבון משקל יחשב את משקלכם הרצוי לפי הגובה. ובכתבות התזונה תקראו על פירמידת המזון האמריקנית המסבירה כיצד צריך להיות בנוי תפריט דיאטה נכון ובריא.
אם ברצונכם להתחיל בתוכנית דיאטה פנו לאיש מקצוע דיאטן או דיאטנית קלינית

נטורופתיה – נטלי שוינקלשטיין נטורופתית N.D. באתר של נטלי תמצאו מידע רב בנושאי דיאטה, תזונה, נטורופתיה, צמחי מרפא ועוד.

דיאטה עם אראל אורן – ניסתם כבר מספר דיאטות ולא ראיתם תוצאות? פנו לאראל אורן המייעץ למטרות: הרזיה וירידה במשקל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *