אני רוצה גוף חטוב, בריא, מוצק ושרירי!!! חיטוב הגוף, עיצוב הגוף

[adsenseyu2]

אני רוצה גוף בריא מוצק ושרירי

דמיין את עצמך חטוב יותר, שרירי יותר, דמיין את עצמך בריא וחיוני יותר מאי פעם.

איך תשנה את גופך לגוף שרירי וחטוב

על מנת להפוך את גופך לגוף שרירי, חזק וחטוב יש צורך בשינוי הרכב הגוף, הורדה של אחוזי שומן ובניה של מסת שריר.

ירידה באחוזי שומן

על מנת לראות ירידה באחוזי השומן בגוף אתה צריך לייצר גרעון קלורי. גרעון קלורי הוא מצב בו סה"כ הקלוריות הנכנסות אל הגוף קטן מכמות הקלוריות שנשרפות במהלך היום ובפעילות הגופנית.
על מנת ליצור גרעון קלורי אתה צריך להקפיד על תזונה נכונה, לבצע פעילות אירובית שתשרוף קלוריות ולבצע אימוני כוח שבונים מסת שריר ותורמים לשריפת קלוריות באופן עקיף ע"י האצת חילוף החומרים.

בניית מסת שריר

חשוב מאוד שתבצע אימוני כוח, אימוני כוח יעזרו לך לבנות מסת שריר שתגרום לגופך להיות חזק יותר, בריא יותר וגם חטוב יותר.
אימוני כוח צריך לבצע כנגד גורם מייצר התנגדות כגון: גומיות, משקולות, משקל הגוף וכדומה. עוצמת ההתנגדות צריכה להיות כזו שלא תאפשר לך לבצע יותר מ15 חזרות עבור כל סט וסט בכל תרגיל ותרגיל. אם אתה מבצע 15 חזרות בסט מסוים ואתה מרגיש שיכולת להמשיך, סימן שההתנגדות היא לא מספקת.

קוביות בבטן ובטן שטוחה יותר

רוצה בטן שטוחה? רוצה קוביות בבטן? אז שים לב!
עבור רוב המתאמנים תרגילי בטן לא ישפרו את המצב.
תרגילי בטן מחזקים את שרירי הבטן אך אם קיים מעטה שומני עבה מעל לשרירים אז אין מצב שאתה תוכל לראות קוביות בבטן או שתשטח את הבטן רק בעזרת תרגילי בטן. רק אם תוריד את אחוזי השומן בגופך, תוכל לראות את הקוביות בבטן.

העיקרון החשוב בתוכנית אימונים

סוד ההצלחה באימונים לגוף שרירי ומוצק יותר הוא באיכות הביצוע באימון, הקפדה על תנועה נכונה, בקצב נכון ושינוי הדרגתי של העומס (כזה שייצר שינויים אך לא יגרום לפציעות).

אני מתחיל היום באימון כושר לגוף שרירי וחטוב

[adsenseyu5]


לשאלות בנושאי כושר, כנסו לפורום כושר!
לשאלות בנושאי תזונה, כנסו לפורום דיאטה ותזונה!

About יורם בן אבו 62 Articles
שמי יורם בן אבו ואני חסיד נלהב של שיפור הכושר, הבריאות והמראה. אני מסייע לאנשים לסגל לעצמם דרך חדשה. דרך חיים של בריאות וכושר, דרך של חיים יפים יותר. אני מדריך אנשים רגילים להשיג תוצאות בלתי רגילות. בהכשרתי אני בוגר בית הספר למאמנים ע"ש וינגייט. אני בוגר מדעי החיים באוניברסיטת בן גוריון ולפיכך אני בעל בסיס מוצק של ידע בתחומי הפיזיולוגיה והתזונה. הלהט לעולם הכושר והבריאות מזין את סקרנותי ואני מקפיד להתעדכן בחידושים מעולם הכושר הבריאות והתזונה. אני מקפיד שמקורות הידע שלי יהיו מקורות מוסמכים ומדעיים. המקצועיות את תחילת דרכי המקצועית התחלתי כמדריך אימון גופני בצה"ל. בנוסף עבדתי כמנהל מקצועי, יועץ כושר, ומאמן כושר אישי ברשתות חדרי הכושר המובילות בארץ. כיום אני מקים אתרי תוכן בנושאי בריאות וכושר מתוך כוונה לספק מידע מועיל ומהימן בנושאי בריאות וכושר.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*